mini and me Skrevet 4. august 2009 #1 Skrevet 4. august 2009 kommer små mengder med klar litt lysgul aktig veske med gjevne mellomrom nå i et par timer, kan dette være fostervann så tidlig som i uke 23 eller er det utflod!!! bør jeg ringe legen eller kan jeg se det ann..kan ikke huske at det var sånn forrige gang. takk for svar;-)
*Super*Mamman* Skrevet 4. august 2009 #2 Skrevet 4. august 2009 Hvis du har misstanke om det, må du ringe med en gang. Er jo slik at hvis vannet går uten at ungen er festet, så må man inn til sykehuset med en gang . Fikk nesten kjeft jeg, da jeg kom inn med misstanke om det samme, siden jeg da hadde jeg gått en hel dag og "sett det an". For hvis det hadde vært vannet ( var ikke i mitt tilfelle da), så kunne navlestrengen komme i klem, for lite oksygen til fosteret osv... Ta en sjekk du! Krysser fingrene for at det ikke er vannet! Lykke til!
AnLin *j07* med januargutt. Skrevet 4. august 2009 #3 Skrevet 4. august 2009 Hvis du har født før så kanskje du husker hvordan fostervann lukter..? Det gjør jeg. Er en litt spesiell søtlig lukt. Prøv å ta en sniff, men ring uansett legen eller føden. Best å sjekke det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå