Anonym bruker Skrevet 3. august 2009 #1 Skrevet 3. august 2009 og jeg ikke får noen svar. Hva skjer hvis jeg krysser de vekk fra vennelista mi. Blir venneforespørselen slettet fra siden deres da? Hvis de ikke har ignorert den enda?
Anonym bruker Skrevet 3. august 2009 #2 Skrevet 3. august 2009 Hvis de er på vennelista di, så betyr det at de har svart positivt på venneforespørselen din.
Anonym bruker Skrevet 3. august 2009 #3 Skrevet 3. august 2009 Nei de ligger i lista over alle vennene, også de som ikke har svart enda.
Anonym bruker Skrevet 3. august 2009 #4 Skrevet 3. august 2009 Finnes det en slik liste? Og hvor? Dette var jeg ikke klar over, og jeg er FB-maniac!
2 gutter og 1 jente Skrevet 3. august 2009 #5 Skrevet 3. august 2009 da har de sansynligvis allerede ignorert deg, men om du sletter dem og de bare ikke har svart enda blir venneforespørselen slettet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå