2 små og en undulat Skrevet 2. august 2009 #1 Skrevet 2. august 2009 Noen som bruker en slik dress på unga? Hvilke erfaringer har dere fra den, er den bra?
MintCondition Skrevet 2. august 2009 #2 Skrevet 2. august 2009 Vi har hatt vinterdressen i to sesonger, og er utrolig fornøyd med den ihvertfall, og er superfornøyd med både ulltøy og regnklær fra Troll. Vet ikke noe om høst/vårdressene, men skulle tro de var like bra
Vimsemamsen Skrevet 2. august 2009 #3 Skrevet 2. august 2009 Jeg kjenner ikke til vår/høst dressen, men hadde vinterdress fra Troll ifjor, og for å være helt ærlig var jeg ikke superfornøyd. Synes liksom den ble veldig våt og tok lang tid å tørke. Det samme sa svigerinnen min, så det er klart det kan være vi har vært litt uheldige, men dette er iallefall min erfaring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå