Anonym bruker Skrevet 2. august 2009 #1 Skrevet 2. august 2009 Hvordan syns dere en god toastmaster er? Er det han som bare forteller vitser gjennom hele bryllupet, han som kommer med en artig vits nå og da, og ellers er veldig rolig og avslappet, eller de som forteller mye om hver taler osv? Hva syns dere? Flere eksempler?
Anonym bruker Skrevet 2. august 2009 #2 Skrevet 2. august 2009 Hun som er morsom uten å fortelle vitser. Og gjerne introduserer neste taler på en morsom måte. Husk at det likegodt kan være en jente. Jeg var toastmistress med en venninne. Det var moro
Anonym bruker Skrevet 2. august 2009 #3 Skrevet 2. august 2009 en god toastmaster er ei/en som kjenner brudeparet, og som på den måten klarer å skape en flott opplevelse for alle som er til stede.
ipeggy Skrevet 2. august 2009 #4 Skrevet 2. august 2009 En toastmaster (for meg) er en som skaper en god stemning, og som sørger for at middagen går på skinner i forhold til servering og taler. Mao en som har kontroll på klokken.
ipeggy Skrevet 2. august 2009 #5 Skrevet 2. august 2009 Vår toastmaster er en venninne - har ikke tenkt på at hun da egentlig er "toastmistress"!
(((( 2 kids-gutt og jente)))) Skrevet 18. september 2009 #6 Skrevet 18. september 2009 Hva koster en toastmaster?
septbaby09 Skrevet 19. september 2009 #7 Skrevet 19. september 2009 En som har stålkontroll på klokken, morsom, men ikke påtatt, ikke snakke mer enn ved begynnelse og slutt på middag, bortsett fra da han introduserer neste taler, og da gjerne på en kort, men morsom måte. En toastmaster skal være kort og konsis!! nok av taler i bryllup. Og skal heller ikke koste noe, er vel somregel en venn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå