Gjest Skrevet 2. august 2009 #1 Skrevet 2. august 2009 Jeg vurderer å ta en tur dit med 6-åringen til uka. Er det muligheter for å se ulven og elgen osv.? Bør man melde seg på aktiviteter der, eller holder det å tasse rundt og se på egen hånd? Annet? Alle tips er velkomne:-)
Uro4 Skrevet 2. august 2009 #2 Skrevet 2. august 2009 Vi har bare tuslet rundt på egenhånd og synes det er koselig... Men, man kan være med på foringer og sånn guidet runde tror jeg..Mne, som sagt så vet ikke jeg hvordan det er... Et veldig koselig sted ihvertfall
Ettervinterkommervår Skrevet 2. august 2009 #3 Skrevet 2. august 2009 Vi gikk også rundt på egen hånd, men var der og fikk se foring av elg og ulv- men trenger ikke å melde seg på noen av de- bare møte opp til foringstid. Og jenten fikk med seg en ridetur også, der stiller man seg bare i kø tror jeg..., eller måtte man kanskje kjøpe bill til den? Uansett, køen gikk fort selvom den var lang og det var kjempekjekt :-) Det var en veldig koselig dag, var der i fjor sommer !!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå