crissi Eline og Lillebror 29.5 Skrevet 1. august 2009 #1 Skrevet 1. august 2009 Vi bruker minifom på lillegutt. Han er 9 uker. På pakningsvedlegget står det fortsett behamdlingen uten opphold.... men nå hører jeg andre og apoteket si at det ikke skal brukes over lang tid.... og hva vil det si??? noen som har erfaring med preparatet her?
Synnøve_Solbakken Skrevet 1. august 2009 #2 Skrevet 1. august 2009 Her er en link, som du kanskje ikke blir klok av, men men: http://www.legemiddelverket.no/templates/InterPage____38004.aspx
erteposen + 4 Skrevet 1. august 2009 #3 Skrevet 1. august 2009 Jeg orker ikke finne linken til deg, men grønnhverdag.no og en del andre var veldig skeptisk til produktet minifoam/form. Er det dråpene en putter i munnen på babyen fra apoteket? Vi brukte den til førstemann. Årsaken er vel at den inneholder hormonforstyrrende ingredienser, eller noe annet de advarte mot. På barneklinikken sa de at det ikke var dokumentert at produktet hadde effekt, og de anbefalte i alle fall moderat eller alternative produkt. Sukkervann kan ha samme effekt, men der fikk vi tips om økologisk fennikel te. Søk litt, og så får du opp diskusjnen. Mange bruker produktet, men det kan jo være greit å være informert om det er snakk om det jeg tror.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå