Anonym bruker Skrevet 31. juli 2009 #1 Skrevet 31. juli 2009 Vi har en bilstol som ikke lenger passer vår lille nå. jeg har sett litt rundt på nett og de fleste koster rundt 4000 tuden av be safe sitt merke, men så fant jeg en forovervent som var mye billigere. Hva mener dere om dette? Er det greit at en på 8 mnd sitter forovervendt eller må man ha de bakovevent? Svar i vei:P
Gjest Skrevet 31. juli 2009 #2 Skrevet 31. juli 2009 Ta en titt på denne linken, og bestem selv hva du mener er det beste valget for ditt barn sitt liv
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 31. juli 2009 #3 Skrevet 31. juli 2009 Jeg kjøpte Britax MultiTech, som går ann å ha begge veier. Betalte 2700 kr.. Og jeg vet at Barnas Hus har masse tilbud på bilstoler som er av fjorårets farger. Ville ikke hatt forovervendt, så nei, jeg syns ikke det er greit.
Gjest Skrevet 31. juli 2009 #5 Skrevet 31. juli 2009 Jeg følte hun satt så rett opp og ned i den jeg. at hun ble litt hengende for å si det sånn:) Men er det noen andre bilseter som er bra som noen vil anbefale?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå