Gå til innhold

Hurra! :) Nå kan jeg endelig snike meg inn her..


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Vil bare inn å presentere meg. Har gledet meg så lenge til å komme inn hit :) Jeg heter Marianne og er 24 år og ønsker svært gjerne et barn til ;)

 

Nå skal også vi begynne å prøve igjen...Gleder meg kjempemasse,men er også en del bekymret og har mange tanker rundt dette..

 

Man vet jo aldri hvor lang tid dette kommer til å ta og hva som kommer til å skjer underveis. Det er godt å ha noen flere i samme situasjon og ha folk som kan komme med gode ord og trøst.

 

Ønsker alle samme lykke til og håper at også jeg kan være til hjelp for dere:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei hei Marianne:-) velkommen inn. får bare håpe det sitter en spire snart:-)

jeg er i 3 pp nå:-)

Skrevet

 

Hei og takk skal du ha :)

 

Er det ditt første barn? 3 pp så spennende! Håper virkelig at spira sitter for deg snart:) Selv kan jeg nesten ikke vente,men tørr ikke å håpa på at det skjer med det første..

Skrevet

Hei og velkommen hit :)

Blir trivelig å følge med deg og håper spira sitter fort. Jeg har vært her siden april.

Skrevet

Hei Marianne :-)

Da er vi i samme situasjon! Jeg og min kjære har akkurat bestemt åss for å prøve på nr.2. Gleder meg masse! Klarer nesten ikke å vente til eggløsningen! 2 uker igjen å vente :-S

 

Masse lykke til til deg :-D

Skrevet

neida,jeg har 2 barn som er ganske store nå:-) så denne gangen kommer det til å bli en attpåklatt:-)har også et stebarn som bor fast hos oss:-))

men det blr jo nesten som å gå med den første igjen når jeg blir gravid,ettersom det er så lenge siden sist:-)

 

ja,det er spennende å se hvordan det går med oss alle her inne:-)

 

vi får håpe at mange av oss kan hoppe over til 1 trimester snart:-))

 

Skrevet

Hei og takk for velkomsten! Veldig trivelig :)

 

Coral: Jeg er kjempespent selv! Vi sluttet med prevansjon denne mnd...Gleder meg enormt til prøvinga håper bare at jeg er heldig og ikke trenger å vente i det uendelige;) Masse lykke til til deg også :) :)

 

Nanna32: Unger er helt fantastiske!:) Skjønner godt at du vil ha en til! Desverre har jeg fått beskjeden om at dette blir sistemann for vår del..men har jo et håp om han at han kanskje skifter meningen med tiden og at jeg kanskje kan få en til etterhvert. Det kan jo skje;) Du må ha masse lykke til!

Skrevet

Velkommen:) Håper spira sitter fortere hos dere da:)

Skrevet

Takk :)

 

Huff,håper også at jeg slipper å vente 17 pp,men håper at spira sitter snart for deg. Ønsker for deg at du kommer fortere inn på 1.trimester enn meg..

 

Lykke til!

Skrevet

Hei og velkommen inn. Er tilbake hit etter en ma for en uke siden. Håper på spire igjen. Masse lykke til. Hadde 5 pp før vi mistet sent i uke 13. klem

Skrevet

Hei< katta76.G94.J97.1ma.ønsker> :)

 

Kjempetrist å høre at du har hatt ma...Håper virkelig at du kommer deg inn i normal syklus igjen og at du spira sitter neste gang. Ønsker deg masse lykke til!

 

Klem:)

Skrevet

ser ut som jeg kommer hit og. har vært uten prevansjon (men ikke PRØVD) i 3 mnd nå. har ikm på lørdag, men regner med at tanta kommer. så da blir jeg vel prøver om en 14 dagers tid. har en gutt på 2 fra før.

Skrevet

Tusen takk. Masse lykke til til deg også.

Skrevet

Takk for det:) Hopper faktisk over i 18 pp nå. Har bare ikke gjort om på navnet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...