Gå til innhold

Dere som har hormonspiral


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan var første mens etter innsetting? Vet mangen får mindre/mister mensen med hormonspiral... Er litt spent om min dukker opp neste mnd.:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fikk bare sterkere mens og enda mere smerter.

Så etter et år forsvant min.

Skrevet

Min første var mer enn det som pleier å være, men neste var en lightvariant, satser på at det fortsetter slik. Hadde småblødninger i ca 1 mnd, men så gav det seg. Er normalt i følge legen.

Skrevet

Tror det tok 5-6 mnd før den dukket opp... Men fjernet den etter et år, for jeg ble DET hormontrollet...

Skrevet

Hadde småblødninger i mange mnd, så stoppet den nesten helt opp. Nå har jeg småblødninger med 2-3 mndrs mellomrom :o)

Skrevet

Jeg hadde småblødninger en gang i mnd, de ble mindre og mindre. Etter litt over et halvt år, hadde jeg ingen blødninger. Må si er veldig fornøyd.

Skrevet

Jeg synes den er topp.

Første mensen var vel helt vanlig, så ble det mindre og mindre blødning.

Hadde mensen sånn ca. annenhver mnd i de første 6-7 mnd.

Nå har jeg så og si ikke mensen lenger:-)

Skrevet

Litt forskellig altså. Er ca.3 uker siden jeg satt min inn. Kjempe fornøyd! Alltid brukt kondom, så dette var jo kjempe forskjell:-)

Nesten ikke blødd etter innsetting heller. Supert!

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...