mirakel-ønskes Skrevet 24. juli 2009 #1 Skrevet 24. juli 2009 Når blir jeg gravid? Født 24 september 1972
Skyfrihimmel Skrevet 24. juli 2009 #3 Skrevet 24. juli 2009 Hei Får opp der har vært litt skuffelse/sorg tidligere. Ligger graviditet i kortene dine. Har du prøv alternativ behandling? Vist ikke er kankskje det et alternativ. du blir gravid,vil si både jente å gutt, har du barn fra før?
mirakel-ønskes Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #4 Skrevet 24. juli 2009 Jeg er på min andre mnd med soneterapi nå..Slik behandling du mener da? Jeg har en jente fra før men hun er 17 år? Kan du se når jeg blir gravid??? Sorg skuffelsen/sorgen du kanskje ser er at min mann har fått endelig avslag på opphold i norge??
Skyfrihimmel Skrevet 24. juli 2009 #6 Skrevet 24. juli 2009 Da tror jeg det blir en gutt da:) Får ikke opp noen mnd dessverre
mirakel-ønskes Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #7 Skrevet 24. juli 2009 mener du soneterapi når du sier alternativ behandling? Kan se om det er lenge til? Og hva skjer med mannen min?
Skyfrihimmel Skrevet 24. juli 2009 #8 Skrevet 24. juli 2009 Får ikke opp konkret hva slags alternativbehandling, Fikk bare opp eksprimenter,alternatvi osv. Får opp sorg/skuffelser rundt mannen din dessverre.
mirakel-ønskes Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #9 Skrevet 24. juli 2009 ok regnet med det men da blir jeg jo ikke gravid heller....
Skyfrihimmel Skrevet 24. juli 2009 #10 Skrevet 24. juli 2009 Garvid kortene i legge kan jo også være dine ønsker om graviditet. Men jeg håper jeg tar feil å mannen din får bli, å du blir gravid:) Kanksje det er andre alternativ dere må prøve for å fa manne din til å bli? Men for all del,ta dette med en klype salt, å tro ikke på alt du blir spådd,jeg sitter hverfall ikke på alle svarene:) Lykke til
mirakel-ønskes Skrevet 24. juli 2009 Forfatter #11 Skrevet 24. juli 2009 Vi har anket saken hans igjen så vi håper jo på at han får opphold en dag Mine tanker rundt baby er ikke så stort lenger,ønsket er jo der og håpet men klarer ikke tenke så mye på det lenger... Mest redd for å miste mannen min nå.... Men jeg har masse hjelp og støtte rundt meg så jeg håper vi sammen klarer å få han til å bli her til slutt:) Takk for at du ville ta deg tid til å se på meg... Kansje jeg spør deg igjen en dag,kansje du da får opp noe annet... Du kan jo prøve å se på han om hva du får opp? Født 050488
mirakel-ønskes Skrevet 27. juli 2009 Forfatter #13 Skrevet 27. juli 2009 ok takk:) kan du se på mannen min da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå