Gjest Skrevet 24. juli 2009 #1 Skrevet 24. juli 2009 I kveld skal jeg og mannen ut! GLEDER meg hehe. Emma er hos faren,og Adrian skal til Kristine, Jeg passa hennes unge i går sånn at hun kunne gå ut,så passer hun min i dag,fin ordning Imorgen skal vi opp til huset til svigerfar og pakke litt ting og tang og søndag er det chill hele dagen
Gjest Skrevet 24. juli 2009 #2 Skrevet 24. juli 2009 Nå har det pissregnet i dagesvis her, men søndag er det meldt bra så da drar vi nok på Fløyen og ha picnik ;-)
Loyloy Skrevet 24. juli 2009 #3 Skrevet 24. juli 2009 Vi har feilberegnet littegranne denne måneden, så jeg har 7,51 på konto og gubben har 47,03 + at jeg har 150 kr i lommeboken, så her skal det mildt sagt ikke skje en dritt. Har ikke vært så blakk på det jeg kan huske og jeg HATER det. Heldigvis har i mat i fryseren, så det går i ei uke
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 24. juli 2009 #4 Skrevet 24. juli 2009 Jeg skal jobbe;o) 06-14 både lørdag og søndag;o)
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 24. juli 2009 #5 Skrevet 24. juli 2009 Oi, såpass ja......ikke noe gøy det nei.......Jeg HATER også å være blakk;o)
Honningmelon Skrevet 24. juli 2009 #6 Skrevet 24. juli 2009 Har planer om å dra i dyreparken i mårra hvis det blir bra vær. Krysser fingra! Ellers ingenting.
Gjest Sekretøsa Skrevet 24. juli 2009 #7 Skrevet 24. juli 2009 Jeg venter sønnen min hjem hvert øyeblikk, han har vært hos besteforeldrene sine på vestlandet siden søndag, så vi skal bare kooooooose oss ) I morra skal jeg på innflyttningsfest til en dibber Ellers bare være hjemme, eller hvertfall i nærheten
moota m storebror&lillebror Skrevet 24. juli 2009 #8 Skrevet 24. juli 2009 Jeg har sendt barna til faren og gjort husarbeid, så nå skal jeg gjøre fint lite =) Slappe av, sove lenge og bare nyte dagene. Helt til jeg begynner å savne barna.. Men så er de heldigvis ikke så langt borte =)
CMH Skrevet 24. juli 2009 #9 Skrevet 24. juli 2009 Skal klippe meg i morgen. Skal si jeg gleder meg, gjorde det sist i Oktober ifjor! Vi er hos svigers som forøvrig er bortreist på hytta.. I kveld blir hele huset fylt med nederlendere, hehe. Søndag vet jeg ikke, vi skal kanskje og på hytta. Har hatt 3 barnefrie dager sammen med samboeren min denne uka mens besta og besten passa gullet, så nå skal jeg bare nyte å være sammen med jenta min
signe maten Skrevet 24. juli 2009 #10 Skrevet 24. juli 2009 Er det helg sier du? Åh.. Her går dagene til oppussing, så mandag, torsdag, fredag eller søndag blir liksom litt det samme! Det går i kvistlakk, grunning, maling, pussing, maling and so on!
Eva_81 Skrevet 24. juli 2009 #11 Skrevet 24. juli 2009 I dag blir det å være hjemme og slappe av. I morgen skal jeg i utdrikningslag hele dagen...
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 24. juli 2009 #12 Skrevet 24. juli 2009 Pakke pakke pakke pakke pakke pakke og kanskje vaske litt (flytter om to uker:) Håper jeg får klemt inn et par timer i sola også da;)
Gjest Sauen har 2 jenter =) Skrevet 24. juli 2009 #13 Skrevet 24. juli 2009 i morgen skal vi grille med svigers. søndag skal vi på tur på fløyen med min far. blir kjekt det!
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 24. juli 2009 #14 Skrevet 24. juli 2009 Jeg skal gjøre fint lite.. Tulla har blitt sjuk, så her skal vi holde oss inne og kjede vettet utav oss alle sammen! Kansje vi skal bake boller? Det hadde jo vært ekstremt morsomt for den 9 mnd gamle "bylten" jeg har, haha..
Ksenia & Anjem Skrevet 24. juli 2009 #15 Skrevet 24. juli 2009 Nettopp vært hos frisøren med mini. i morgen skal vi ingenting..På søndag skal jeg og kevin på tusenfryd
Gjest ✿biss med twins✿ Skrevet 24. juli 2009 #16 Skrevet 24. juli 2009 I mrg skal vi nok i Frognerparken og på grillfest og jeg skal DRIKKE! For fjerde gang på to og et halvt år..hihihi:-) Båttur og i bursdag på søndag. Håper på ikke så mye regn.
Gjest Skrevet 24. juli 2009 #17 Skrevet 24. juli 2009 ✿biss med twins✿ : du skulle hatt deg en paraplyhatt Hvis det regner på grillfesten
Gjest ✿biss med twins✿ Skrevet 24. juli 2009 #18 Skrevet 24. juli 2009 Noe internt jeg ikke har fått med meg?:-) Penkjole, høye hæler og paraplyhatt. Hadde egentlig vært typisk meg det:)
Gjest Skrevet 24. juli 2009 #19 Skrevet 24. juli 2009 Nei du har ikke gått glipp av noe,men mannen min ringte hjem fra jobb her en dag og ba meg pent å bestille en sånn,for han skulle påpeke til de ansatte på jobben som røkte at de faktisk kunne stå andre plasser enn utfor døra,uten at røken ble våt. Da mente han at de skulle ha på seg paraplyhatt SÅ vi har bestilt oss hver sin vi hahah
Siljev85 Skrevet 24. juli 2009 #20 Skrevet 24. juli 2009 i morra kveld skal eg og UUT, lenge sia, og det blir kjekt! i kveld har eg vore en tur på jobb, og no e det natta. :0) kos dokke alle sammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå