GutteBabyiMagenSin<3 6/12-09 Skrevet 23. juli 2009 #1 Skrevet 23. juli 2009 Vi har akkurat vært på ultaralyd og fått vite at det er en liten gutt vi venter:) Har allerede funnet ut at navnet blir Sander, men siden storesøster har bobbelt navn, tenkte vi kanskje det til han også. Har dere noen fine navn tips? Et mellomnavn som klinger fint til Sander eller passer det kanskje best alene? =)
villemo26 Skrevet 23. juli 2009 #2 Skrevet 23. juli 2009 Sander Elias.. er fadder til en som heter det, synst det er ganske fint.
paper Skrevet 23. juli 2009 #3 Skrevet 23. juli 2009 Heisann! Sander Luis synes jeg er kjempflott! Dette med guttenavn er såå vanskelig.Vet ikke hva vi får,men har masse jentenavn,kun Fredrik som aktuelt guttenavn.. Luis hos oss er ikke aktuelt da det er "tatt"!! Lykke til med valget.PS;Sander er utrolig nydelig.Men "tatt"hos oss det også... Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå