Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 22. juli 2009 #1 Skrevet 22. juli 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gjest Mylian&A.V+2til:-)) Skrevet 22. juli 2009 #2 Skrevet 22. juli 2009 Ja, det er slitsomt, men det er faens mye bedre enn den menneskeforakten som utvises her.
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 22. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. juli 2009 Det er sant, nå har jo de innleggene forsvunnet langt ned på lista da:)
Gidder ikke! Skrevet 22. juli 2009 #4 Skrevet 22. juli 2009 det som gir meg håp i all denne dritten, er at de aller fleste faktisk er ålreite, empatiske mennesker, at det er noen få som lager kvalm og at vi andre kan påvirke disse nettstedene ihvertfall litt, tross manglende moderatorer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå