Gå til innhold

Noen som har blitt gravid med hormonspiral her..?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt min spiral i over to år.. Nå er jeg redd for at jeg kan vere gravid.... Vet ikke sikkert enda da jeg ikke har testa meg..men har en del urovekkende symptom..

 

Kan det gå bra..? Hva skjer, vil de fjerne spiralen..? og går det bra med babyen..? Vet jo ikke engang når min siste mens var, i og med jeg nesten ikke har blødninger..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det skal jo være så og si umulig...Men leste litt om det på nettet.Hvis det er tilfelle vil de ta UL for å se om den kan fjernes uten å skade fosteret(hvis du vil beholde) Hvis ikke den kan fjernes vil det følges opp gjennom sv.skapet.Har hørt om et tilfelle der babyen nærmest ble født med spiralen i håden.

 

Når dette er sagt er det 0.001 % sjanse for å bli gravid med spiral.Hvorfor mistenker du graviditet ?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...