Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har lyst til å kjøpe et lammeskinn til gutten, selv om han ikke er et lite knøtt lenger.

 

Noen som har noen tips om hvor jeg bør kjøpe det? Vil gjerne ha et litt stort, er det mulig? Gutten er 8,5 mndr og ca 75 cm, men det finnes kanskje bare opp til ca 80 cm disse skinnene? Hvor lenge har dere brukt skinn under babyene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jenta mi fikk lammeskinn da hun ble født. Det er kjøpt på Nøste barn og vi er veldig fornøyd med det. Hun er 11 måneder nå og har det fortsatt i senga si :) Tror skinnet finnes i to forskjellige størrelser

Skrevet

Vi har det største skinnet fra Nøstebarn til begge ungene. Og eldste ligger fremdeles på sitt og er 3,5år, har ingen planer om å fjerne det.

Skrevet

Kan føye meg til de to andre innleggene her. Vi er fornøyd med det. Selv om lillegutt tisser gjennom klærne så er det tørt og luktfritt. Nøstebarn sitt fås også i flere størrelser. Kan bestilles på nett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...