nassenøff Skrevet 14. juli 2009 #1 Skrevet 14. juli 2009 Jeg vurderer å kjøpe meg en ipod touch. Er det noen her som vet om jeg kan laste over musikk jeg allerede har på pcen eller må jeg kjøpe alle sangene inne på itunes? Der koster sangene 8 kr og det synes jeg er ganske dyrt egentlig. Jeg har tusenvis av sanger på pcen min som jeg har lastet ned og som jeg kunne tenke meg å ha på ipoden. Er det mulig?
nassenøff Skrevet 14. juli 2009 Forfatter #2 Skrevet 14. juli 2009 Ingen som vet? Musikken jeg har på pcen er lastet ned fra limewire og frostwire. Kan disse sangene legges over på ipod touch eller kan man kun legge over sanger fra itunes siden?
Siti Skrevet 14. juli 2009 #3 Skrevet 14. juli 2009 Hei! Jeg har lastet over alle sangene jeg har på pc'en. Fra LimeWire og cd'er og sånn... Så det går!! =) Men hvordan jeg gjorde det husker jeg ikke!!
Bella Swan Skrevet 14. juli 2009 #4 Skrevet 14. juli 2009 du kan laste ned itunes og legge musikken du har på pcen over i itunes.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå