Gå til innhold

Halloo!=! Er ikke dette urettferdig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg la inn et bud på en leilighet- 50 000 under takst. Det var bare jeg som lå inn bud, men selger godtok det ikke, og jeg var ikke villig til å gå høyere. Så la en annen inn bud 2 dager senere- på samme sum som jeg la inn- og så fikk han den! Kan man godta et bud og ikke et annet- på samme sum?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er vel helt og holdent opp til selger det. Kanskje det var noen i familien eller noen andre han kjente osm la inn det siste budet, og han ville at de skulle få leiligheten?

Skrevet

Kjipent, men;

Da hadde han vel tenkt seg om da og ombestemt seg. Fair det...

Skrevet

Hei....selger bestemmer det selv,han trenger egentlig ikke ta til takke med høyste bud heller hvis han ikke vil det.

 

Er som hun over her sier....kanskje det var noen kjente som han ville skulle få leiligheten istedenfor....urettferdig???Ja,mulig det....men det er nå en gang bare sånn...dessverre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...