Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

på dette anonymforumet. blir man kasta ut. jeg kan være anonym om jeg må. kjeg lagde et eget spørsmål for å få orden.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei du blir ikke kasta ut, men her har du valget om du vil være anonym eller ikke, er ikke alle forum man har valget om å være anonym, så formymet er laget for at her kan man ta opp spørsmål man ønsker å være anonym på!

Skrevet

Det beste med anonymfoumet er at ingen kan knytte sammen mine ulike innlegg og svar, slik at de finner noe for å kunne finne ut hvem jeg er;)

 

Ellers kan en selv velge om en vil være anonym eller ikke:)

Skrevet

Forumet skulle det stå, tastaturet mitt er vræk ;)

Skrevet

det er lurt men jeg forstår ikke hvordan du mener med å knytte sammen? hva mener du der?

Skrevet

Nei jeg har ikke svart deg før, og det er minuset med anonymknappet, at man ikke vet hvem som svarer :)

Skrevet

At all info jeg gir i ulike innlegg ikke kan knyttes til mitt nick. Slik at om jeg f eks sier i et innlegg noe om ene barnet, for så å si noe om andre barnet i neste, så er det ingen som vet at det er en og samme person som har skrevet det, noe de ville visst om jeg brukte nicket mitt:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...