Gå til innhold

hvilke plager har dere i graviditeten? u/t...


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

de 3 H´er er aktive hos meg iallefall.. Halsbrann, hovne bein og vondt i halebeinet. Hver dag! Ellers i toppform :)

Gjest Kira06
Skrevet

Jeg tror vel egentlig at jeg har vært innom de fleste plagene... hehe:)

De første mndene var jeg skikkelig kvalm, og brakk meg bare jeg åpnet døren på kjøleskapet. Jeg hadde også utrolig vondt i puppene, var så vidt jeg orket å dusje. Ved omkring 4 mnd så fikk jeg prolaps neders i ryggen, og det har vært plagsomt. Nå begynner bekkenet å bli litt vondt, jeg har ofte kramper i leggene og halsbrann nesten uansett hva jeg spiser. I tillegg akkurat som om jeg har hold i siden hvis jeg går langt. Har hund, så må jo ut på tur uansett.

 

Men jeg vet at det absolutt er verdt plagene i lengden, og de kommer til å være glemt så fort den lille frøkna er ute. Har i dag akkurat 11 uker igjen, så nå begynner jeg å glede meg veldig. Tiden kan ikke gå fort nok:)

Skrevet

Så langt har jeg ikke hatt noen plager i det hele tatt, har egentli ikke merket at jeg er gravid bortsett fra den stadig voksende magen:) Så jeg tror jeg har vært veldig heldig så langt, men man vet jo aldri når det kan dukke opp noe!

Skrevet

samme her,ingen plager i det hele tatt.hadde det ikke hvert for magen hadde jeg ikke skjønt det i det hele tatt.

Skrevet

De 4 første mnd var jeg kvalm og kasta mye opp, så roet det seg ned til litt kvalm og kastet opp skjelden, så begynte det å bli oftere igjen. Sliter veldig med allergien og får akupultur nå for: allergi, kvalme/oppkast, hovene bein (de begynte i varmen, og har blitt..).

Ellers litt halsbrann og litt smerter i bekkenet.

Har hele tiden levd på de dagene som formen er bedre :o)

Men selv ting er som de er hadde jeg ikke nøla med å blitt gravid hvis jeg hadde vist at det skulle bli slik. Den lille er sterkt ønsket :-)

Skrevet

er trøtt hele tiden!! tenker bare på å sove.

+ dårlig ånde... det hjelper ikke om jeg pusser tenner, kinn og tunge 4 ganger om dagen heller..

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...