Babylove(^^,)GRAVID Skrevet 9. juli 2009 #1 Skrevet 9. juli 2009 Hei Jeg har ei venninne som testa positivt 2 uker etter uteblitt mens. Hører flere gjør det. Noen andre som har opplevd dette? Og hva er grunnen til det? Takk for alle svar!
Tigerpote Skrevet 9. juli 2009 #3 Skrevet 9. juli 2009 jeg testa vel på dag 33, 34 el noe i syklusen min, trodde bare at syklusen var blitt lang:)
mammatilen:) Skrevet 9. juli 2009 #4 Skrevet 9. juli 2009 Hei! Det gjorde min venninne også - akkurat to uker at mannen hadde reist:) Jeg kjøpte billige graviditetstester via Danmark, og på tross av iherdig tissing (hadde en mistanke om at noe var litt annerledes) så testet jeg ikke positivt før i uke 7, som senere bekreftet på ULx2. Er ikke sikker på årsaken. Har alltid hatt varierende syklus så er vant til å vente litt. Min venninne testet med clearblue.
Babylove(^^,)GRAVID Skrevet 10. juli 2009 Forfatter #5 Skrevet 10. juli 2009 Hei *spennendetider* Testa ikke du positivt før i uke 7 ? det var lenge. Du vet ikke hvorfor? Venninna mi får bare negative tester men har så mange symptomer. Hun er 17 dager over IKM. så jeg tenkte jeg skulle høre litt her inne om det går ann å teste seint
<3lovemybabys<3 Skrevet 10. juli 2009 #6 Skrevet 10. juli 2009 Jeg var 5+4 da jeg testet en veldig svak positiv test...
mammatilen:) Skrevet 11. juli 2009 #7 Skrevet 11. juli 2009 Hei:) Ja beg av uke 7, det var veldig sent, så var virkelig overrasket da vi var på tidlig UL og fikk vite hvor langt vi var på vei. Viste seg også å stemme overens på ordinær UL. Er som sagt ikke sikker på årsaken, om det var at testene (type billig fra Danmark) slo ut senere eller kanskje jeg hadde lave HCGnivå? Var veeeeldig trøtt og hadde ømme bryster før jeg slo ut på testen. Jeg tok en graviditetstest 1/2 ganger i uka, hehe, så kanskje jeg kunne slått ut noen dager tidligere men ikke mye. Men prøvde altså ikke med norske tester. Så for meg gikk det altså ann:)
:)novemberbarn:) Skrevet 27. juli 2009 #8 Skrevet 27. juli 2009 Jeg testet positivt da mensen hadde gått fire dager over enn forrige måned. Hadde veldig regelmessig mensen, så jeg begynte å skjønne at det var noe på gang. Og testen ble knallblå med en gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå