et lite mirakel Skrevet 7. juli 2009 #1 Skrevet 7. juli 2009 Har rotet bort utgave nr 3 fra 2007 av "Vakre hjem og interiør", der drømmehuset mitt er! Nå skal vi bygge hus, og jeg skulle så gjerne hatt tak i denne reportasjen! Kan noen hjelpe meg, jeg betaler godt for denne utgaven!!!
mednr5imagen Skrevet 7. juli 2009 #2 Skrevet 7. juli 2009 Å nei, så ergelig- jeg har nr 2 fra 2007! Hadde jeg hatt det skulle du fått det av meg! Jeg har vært medlem i Norske interiørblogger, der er det garantert noen som hadde hatt den utgaven, men nå er bloggen min lagt ned- desverre. Jeg skal prøve å få sendt de en mail, kanskje de kan hjelpe. vet hvor ergelig sånt er altså!
et lite mirakel Skrevet 7. juli 2009 Forfatter #3 Skrevet 7. juli 2009 Ja, søren og! Klarer ikke å slå meg til ro med en "ferdigpakke" av et hus så lenge jeg vet at dette finnes...grrr. Hadde vært så greit og vist det til snekkeren. Tidligere var det mulig å bestille gamle utgaver på nettsida deres, men det går ikke lenger...
blirjegsnartmamma Skrevet 7. juli 2009 #4 Skrevet 7. juli 2009 Hei, jeg jobbet på kundeservice hos dem tidligere, og dessverre gikk de tidligere utgavene unna veldig fort.. Vårt tips var alltid å annonsere i aviser eller på finn osv, mulig noen ser det..
mednr5imagen Skrevet 7. juli 2009 #5 Skrevet 7. juli 2009 nå har jeg hørt med de to som jeg tenkte kunne ha det, men de hadde det ikke, desverre. hadde du på en eller annen måte fått lagt inn et innlegg på norskeinteriorblogger.blogspot.com, ville du fått mange hendvendelser! garantert! Kanskje du kan skrive en mail til de, og høre om de kan legge ut "et rop om hjelp" for deg? trivelige damer det altså. Om ikke det går kan jeg prøve å komme i kontakt med noen av bloggerne der inne, kanskje de kan hjelpe men da trenger jeg e- mailen din
et lite mirakel Skrevet 8. juli 2009 Forfatter #6 Skrevet 8. juli 2009 Jeg hadde vært evig takknemmelig om hadde råd, i alle fall! E-mailen min er [email protected]. Tenkte jeg skulle ta en tlf til kundeservice vakre hjem i dag, men det høres ut på deg som om det kan bli vanskelig? Er ofte inne på norskeinteriørblogger, men har ikke blogg selv... Hadde jeg husket hvor denne svenske boligen var, hadde jeg jammen kjørt dit ;o)
magica fra tryll Skrevet 8. juli 2009 #7 Skrevet 8. juli 2009 Hei du:) Jeg har det bladet,jeg! Du kan jo alltids få det av meg:)
et lite mirakel Skrevet 9. juli 2009 Forfatter #8 Skrevet 9. juli 2009 Ååååå, da hadde jeg blitt kjempeglad!!! Da skal jeg i alle fall sende deg en skikkelig finnerlønn!!!(Jeg kan også selvfølgelig KJØPE av deg bladet og!) Har du mulighet til å sende det meg i posten?
et lite mirakel Skrevet 9. juli 2009 Forfatter #9 Skrevet 9. juli 2009 Bare så jeg vet at jeg har rett utgave; finner du en reportasje om en bolig i Sverige(tror jeg), huset er rødt med skifertak(?), lang gårdsbygning, nesten trønderlån, men bare en og en halv etasje, skikkelig bonderomantikk, stor steintrapp på enden av huset...?
magica fra tryll Skrevet 9. juli 2009 #10 Skrevet 9. juli 2009 Hei! Litt usikker på hvilket hus du mener. Er en reportasje fra Hornbæk Hus i Danmark. Det er rodt med skifertak og har en stor steintrapp. Men det er veldig stort, 2,5 etg,-bygd som pensjonat. Kan du huske noe annet fra det bladet? Jeg har flere blader fra 2007 dersom du tror det er i et annet blad... -Kjøpte nemlig en gammel skole fra århundreskiftet ute i skogen/på landet som vi pusset opp. Brukte da "Vakre hjem som inspirasjon:)
et lite mirakel Skrevet 9. juli 2009 Forfatter #11 Skrevet 9. juli 2009 Høres ut som et drømmeprosjekt hvis man har tid, mulighet og økonomi til det!!!Flytta på landet for to år siden, nå er det på tide å tenke bolig. Har lyst på noe med sjel, blande gammelt og nytt... Hjelpe meg, var det ikke det bladet da? Husker at kjøkkenet hadde ubehandlet, gammelt tømmer, hvitmalt peis... Steinheller ute i hagen, ganske stort ja! Kan det være et annet nr i 2007 da???
et lite mirakel Skrevet 9. juli 2009 Forfatter #12 Skrevet 9. juli 2009 Nesten som ei "flatklemt trønderlån"...
magica fra tryll Skrevet 9. juli 2009 #13 Skrevet 9. juli 2009 Kjære du:) Nå har jeg bladd gjennom 1,2,3,4,5 og 6 fra 2007, og jeg finner rett og slett ikke noe jeg får til å passe med beskrivelsen?? Jeg fortsetter å se i de bladene jeg har når jeg har tid,-litt spennende...Om du kommer på noen flere ledetråder!!?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå