alse Skrevet 6. juli 2009 #1 Skrevet 6. juli 2009 Alle gravdie skal kunne velge om de vil ha kontrollene hos lege eller jordmor. Jeg ønsker å følges opp av jordmor, og har av helsemessige grunner behov for litt tettere oppfølging enn det vanlige. Men på den helsestasjonen jeg hører til har ikke jordmor kapasitet til å ta alle kontroller, ikke en gang hver annen kontroll.
alse Skrevet 6. juli 2009 Forfatter #2 Skrevet 6. juli 2009 Heisann. Dette innlegget sendte "seg selv" halvferdig. Poenget er selvfølgelig: Er det andre som har hatt lignende problemer? Finnes det andre måter å få jordmoroppfølging enn å gå på helsestasjonen?
Lillevenn33 Skrevet 6. juli 2009 #3 Skrevet 6. juli 2009 De har jordmor på Dybwadsgate gynekologer på Majorstua. Du må få en henvisning fra fastlegen, og så kan du begynne der! tlf. 22 55 44 86
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå