Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #1 Skrevet 3. juli 2009 Kommer fra en familie- og venner sammenkomst og møtte der min barndoms- og undsomskjæreste. Han tok min jomfrudom og det er i allefall ti år siden vi hadde noe som helst på gang sist. Klarte alikevel ikke helt fri meg fra tanken på at det skulle vært jeg som var sammen med han, enda jeg selv har funnet drømmemannen og fått barn med ham og gamlekjæresten (x blir feil å si om noe så langt tilbakeÛ) også er i forhold med ba. Under hele sammenkomsten fikk jeg mange klemmer, samt at han klemte armen min, strøk meg over skuldra etc hver gang vi kom nærme. Jeg ble litt smigret over dette, og la samtidig merke til at han var utrolig lite fysisk med sin samboer. Min mann var ikke med, men en venninne av meg kommenterte på at hun hadde lagt merke til hva han gjorde... Ble invitert på noemed flere av de andre nå i kveld, men tørr ikke gå i tilfelle det blir mer flørting. Sendte melding til han og en til for å si at jeg blir hjemme (mannen min er borte på jobb) og fikk med en gang svar om at jeg var pinglete. Svarte uten å si så mye, og fikk tilbake at jeg kunne få ta det igjen i morgen. (!) Faen ta gress og gjerder!! I og med at dette er noe man bare ikke kan si høyt til noen måtte jeg bare lufte det her. Noen som gjør seg noen tanker om hva som skjer her...?
Gjest Skrevet 3. juli 2009 #2 Skrevet 3. juli 2009 Du sier det kanskje selv, gresset er grønnere på den annen siden? Jeg synes du gjorde klokt i å holde deg hjemme jeg :-)
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #3 Skrevet 3. juli 2009 Vært borti liognende selv...men det viste seg at det var fantasien om det vi hadde som jeg hadde holdt kjært...ikke gutten. Faktisk flere ganger i en 15 års periode trudde jeg at jeg savnet han men hver gang jeg hadde sjangsen til noe med han så skjønte jeg at det var nok bare fantasien og gamle minner som spilte meg et puss
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #4 Skrevet 3. juli 2009 Jeg tror det ligger litt i det uttrykket. Merker det når jeg treffer min gamle kjæreste. Tenker av og til på hva som kunne vært, selv om det var jeg som gikk...
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #5 Skrevet 3. juli 2009 et godt tegn på at du kan være glad du ikke endte opp med ham, er jo at han var mere fysksik mot deg en sin samboer, du kan være ganske sikker på at han hadde oppført seg slik med andre jenter, hadde han vært din samboer. Jeg mister med engang respekt og interesse over gutter/menn med samboere som flørter sånn med andre jenter. ikke noe å samle på.
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #6 Skrevet 3. juli 2009 Hva som skjer? Ser du ikke det selv? Han prøver seg på deg rett foran dama si, og du blir smigret! Heldigvis for deg er du såpass sterk at du ikke faller for fristelsen til å møte han igjen, eller ta det litt videre....ihvertfall ennå. Holder han kontakten med deg, blir det vel verre. Kommer an på om mannen din er flink nok til å gi deg oppmerksomhet i tiden som kommer. Er han ikke det, faller du vel for noen fine ord og stryk på armen, og begynner å ønske deg mer.
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2009 #7 Skrevet 3. juli 2009 Åj, så fantastisk bra! Jeg klarte ikke engang tenke så langt som å sette meg i hans samboers sko. Takk jenter, gnisten er fullstendig død!! Min mann har tilsynelatende bare øyne for meg, har aldri opplevd at han har gitt andre jenter annet enn normal oppmerksomhet og her går jeg hen og synes det er sjarmerende å være objektet for en som tydeligvis ikke fortjener den han har... Nei, nå må mannen min komme hjem snart sånn at jeg kan få se han og kjenne på hvor god han virkelig er.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå