Juuuunibaby <3 Skrevet 2. juli 2009 #1 Skrevet 2. juli 2009 Når begynte dere å kjøpe inn babyklær, stellebord, vogn og aaaaaalt det andre man trenger?
erteposen + 4 Skrevet 2. juli 2009 #2 Skrevet 2. juli 2009 Jeg handler ikke inn så veldig mye igrunnen, men i 3 trimester og utover blir det meste kjøpt.
Silje_vanilje Skrevet 2. juli 2009 #3 Skrevet 2. juli 2009 Jeg mangler kun seng me tilbehør jeg. Greit og ha alt iorden før den siste tiden
Marsmammaen:) Skrevet 2. juli 2009 #4 Skrevet 2. juli 2009 Jeg begynte i midten av andre-trimester. Mest for jeg ikke visste hvor jeg skulle begynne og hva jeg skulle kjøpe... Det som "fikk meg igang" me handlingen var en tur på IKEA. Bestemte oss på forhånd hva vi trengte av babymøbler og ting så dro vi på IKEA, og da var liksom boblen sprukket. Og resten av handlingen kom ganske av seg selv=) Det skal sies at jeg syntes det var veldig rart å handle babyklær, det føltes på en måte unaturlig, hihi... mulig jeg som er rar :/ Det er jo litt greit å begynne litt tidlig å handle, så ikke alt kommer på en gang - da kan det fort bli veldig dyrt... Ta litt etter litt=) Det er utrolig hvor mye en sånn liten kropp trenger! Det er også greit å være høvelig færdighandlet før man blir stor og kjempegravid. Da er det nok tungt å dra rundt i butikker og lete etter det man trenger. I den tiden er det nok mye koseligere å være hjemme og skru opp møbler og vaske babyklær =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå