superk Skrevet 2. juli 2009 #1 Skrevet 2. juli 2009 Tok ut min spiral på mandag. Ingen blødninger da, men i går, onsdag begynte jeg å blø i perioder på dagen og i dag er det som vanlig mensblod. Er dette mensen eller er det bare en etterblødning etter uttaket? Skulle gjerne ha visst ettersom jeg vil vite når eggløsning er osv. Innlegget hører sikkert ikke til her, men prøver allikevel, da det er her det er mest trafikk.
Ønskedrøm&Prinsessa Skrevet 2. juli 2009 #2 Skrevet 2. juli 2009 jeg fjernet min spiral en fredag og fikk litt blødning to dager etter. etterhvert virket det som det utviklet seg til mensen men plutselig stoppet blødningene et par dager. begynte så å blø litt igjen i perioder på dagen. ringte gynekologen og spurte om dette var normalt og det var det tydeligvis. kunne visst blø litt til å fra frem til neste ordentlige menstruasjon fikk jeg beskjed om. ble litt rotete innlegg, men håper du forsto hva jeg mente!!
Gjest Skrevet 2. juli 2009 #3 Skrevet 2. juli 2009 for meg tok det ca 2 mnd med litt småblødninger her og der før syklusen var etablert igjen. Ble fort gravid etter det, forresten
erteposen + 4 Skrevet 2. juli 2009 #4 Skrevet 2. juli 2009 Jeg hadde det akkurat som deg. Det er vanskelig å vite om det er mens eller blødning etter uttak. Hos meg var det mens, og syklusen var tilbake som vanlig. Jeg hadde ikke mens alle årene med spiral.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå