KineMor ♥C&M&O♥ Skrevet 30. juni 2009 #1 Skrevet 30. juni 2009 Følger ikke med på programet fast, men ser en episode nå og da...Kjenner nesten ikke igjen noen jeg? Hvor er de andre?
☆Monkey Business☆ Skrevet 30. juni 2009 #4 Skrevet 30. juni 2009 Han ble skutt av en korrupt politimann? Eller var det det? Han ble hvertfall skutt.
TurboMaria Skrevet 30. juni 2009 #5 Skrevet 30. juni 2009 Jepp, skutt av en bad cop. Og så ble Grissom så lei seg at han slutta.
TurboMaria Skrevet 30. juni 2009 #7 Skrevet 30. juni 2009 Husker ikke akkurat hvorfor hun slutta, men hun fant vel ut at jobben ikke passet henne allikevel.Hun begynte å identifisere seg med ofrene og de pårørende, og i en slik jobb må man jo han en viss avstand fra de. herrefred, jeg må slutte å se så mye på TV:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå