Lolita<3prins&prinsesse Skrevet 28. juni 2009 #1 Skrevet 28. juni 2009 I morgen går jeg over til 2. tri og gleder meg veldig til å komme over den grensa!! Kommer jo til å savne alle her inne, er en veldig hyggelig stemning her, men kanskje lettere å glede seg mer inne på 2. tri Uansett, takk for alle svar jeg har fått her inne, skal følge med dere jeg Stor klem fra
♥Humblebie™Emilie08 og Leah09♥ Skrevet 28. juni 2009 #2 Skrevet 28. juni 2009 For meg også )) Så i morgen følger vi hverandre inn til 2 trimester ) Jippi )
Lolita<3prins&prinsesse Skrevet 28. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 28. juni 2009 Jeeeeess!! :D Det blir kjekt å flytte inn der tror jeg. Håper det går like fort der inne som her, for ukene har flydd avgårde syns jeg. Hvordan er du i formen nå? Jeg er bedre, er nesten ikke kvalm og er helt slutta å spy.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå