Trønderbærta Skrevet 26. juni 2009 #1 Skrevet 26. juni 2009 I dag har gutten på 3 1/2 år gått hele dagen i bhg uten bleie, og har sagt fra når han skulle på do, og ikke hatt ett eneste uhell Har prøvd lenge nå, men han har liksom aldri brydd seg, og ikke orket å gått på do Men skal jeg la han være uten bleie i natt også?? Noen med erfaring? (det er sjelden tiss i bleie på morgenene..)
* 5 om dagen * Skrevet 26. juni 2009 #2 Skrevet 26. juni 2009 så flink han er da :-)) spør han selv,hva han vil. det er mange ganger en trygghet å ha på bleie om natten,så mulig han ikke er helt klar for det,hvis han vil ha på. men jeg tror absolutt han er klar for å ligge uten. men får han drikke om kvelden,eller natten? og hvis han skal ligge uten,så pass på at han får tissa rett før han legger seg for kvelden.
Trønderbærta Skrevet 26. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 26. juni 2009 Han ville ha bleie i natt, så da ble det slik, men er stolt da, en hel dag uten bleie, å sagt fra selv :)
* 5 om dagen * Skrevet 26. juni 2009 #4 Skrevet 26. juni 2009 kjempeflott !! da skal du se at du har en bleiefri ungen i løpet av en 2-3 ukers tid,la han selv bestemme,det er viktig i denne perioden :-)) også start med å tisse do i morgen tidlig,og på med truse :-)) det går så bra atte,og skulle uhell være ute,så bare skift,og ta på ny truse. de er veldig sårbare i denne perioden,for kritikk.... å som jeg gleder meg til minsten her vil slutte med bleie,er litt lei jeg nå...hehe...er snart 21 år med til og fra bleier her i huset. er det en unge som har sluttet med bleie,så har jeg jaggu fått en til...hehe..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå