Gå til innhold

Hva gjør du her inne hvis du ikke er gravid????


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har undret meg en del over dere som driver her inne på en side for oss med barnimagen.

Virker også som om det er en del her inne bare for å lage kvalm.

 

Fritidsproblemer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fordi at Dib og Bam deler anonymsiden med Bim. Så enkelt var det.

Skrevet

det er en anonymside for to forum, derfor er nok sikkert ihvertfall halvpparten her inne ikke gravide, men har små barn

Skrevet

Desuten er dette også en side for de som PRØVER å bli gravide !! Sikkert mange av de som føler seg kjempe bra nå... smartass HI !!

Skrevet

På hvilken måte skulle det spørsmålet få de som prøver å bli gravide til å ikke føle seg bra, anonym 18.32?

 

Hi spurte bare et spørsmål. Går du på hormoner for tiden, eller?

Skrevet

Hva f... hadde det med saken å gjøre, 18.32???

 

Gud, så teit du er, tror du de som prøver å bli gravide ikke har vett i pappen, eller?

 

HI

Skrevet

Vet hva HI, akkurat det der er nok det verste spørsmålet du kan stille til stakkars prøvere som sliter med å bli gravid.

Kansje føler de at de ikke passer så godt sammen med sine venner med barn/venter barn, og søker likesinnede på en slik side som dette. Da kan det virkelig ikke være noe kjekt å få trykt i trynet at de ikke har noe å gjøre her heller siden de ikke har barnimagen!

 

Ps. Anonymforumet er en felles siden for bim, dib og bam.

Skrevet

Jeg er ikke gravid, men har et lite barn. Derfor er jeg på dinbaby.com, og anonymforumet her deles vel med BIM.

Enkelt og greit.

Skrevet

 

 

 

HALLO!!

 

Det er ikke bare et forum for de som er gravide dette da, vet du !!

 

 

.

Skrevet

"Jeg er ikke gravid, men har et lite barn. Derfor er jeg på dinbaby.com, og anonymforumet her deles vel med BIM.

Enkelt og greit."

 

Samme her...

Skrevet

å klapp igjen både HI og 18.35 !!

om JEG går på hormoner ?!

Ehh..

Forstår ikke hvordan enkelte mennesker tenker. Prøv å sette dere i en prøvers situasjon da?

Godt å se at det er NOEN her med vettet i behold da !

hilsen 18.32

Skrevet

Jeg er på Dib fordi jeg har et lite barn. Plager det deg?

Skrevet

jag är här för att jag vill.. :)

 

 

Skrevet

hehe och för att vi är prövere... eller tjaa ska bli nu i augusti...

Skrevet

Nei, HI, dette er ikke "en side for oss med barnimagen". Dette er et diskusjonsforum for BLANT ANNET nettstedet "barn i magen". Men det er også et diskusjonsforum for andre nettsteder. "Barnet mitt" f. eks.

 

Kanskje en tanke å sjekke litt nøyere hvilket diskusjonsforum du faktisk deltar på først, før du legger ut et innlegg som ditt, HI?

,

Men at en del som deltar her inne har vesentlig større ønske om provosere enn diskutere, ja det ser også jeg ganske klart. Ordvalg og mangelen på saklige argumenter taler sitt tydelige språk. Selvsagt er det ikke slik at perfekt norsk er en betingelse for å delta i en saklig diskusjon, men når ukvemsordene/banneordene hagler, personlige angrep av en art som kunne utløst straffeforfølgning om ikke avsender kunne skjule seg bak "Anonym" fyller det meste av innleggene og ethvert saklig argument (for ikke å snakke om begrunnelse for sitt syn!) virker totalt fremmed for "debattanten", forteller det meg med all ønskelig tydelighet om ei/en som er totalt fremmed for diskusjonens kunst!

Skrevet

Dette er en felles anonymside for:

Barnimagen.com

Dinbaby.com

Barnetmitt.com

 

Derfor:) Vi som er på f.eks dib, har gjerne brukt barnimagen før vi kom hit..

 

Like mange her som ikke er gravide som de som

er det, men de aller fleste har jo baby/småbarn eller er prøvere da..

Skrevet

Noen som føler behov for å gjenta dette en gang til?

Skrevet

Tja...jeg er også en av dem som ikke er på BIM, men på DIB. For jeg har en liten tass allerede.

Skrevet

Hahaha, for en utrolig gjennomtenkt overskrift! La meg sitere " Hva gjør du her inne hvis du ikke er gravid????" - HI: "Barnimagen er nettstedet for deg som ER gravid eller PRØVER å BLI GRAVID!" Må du ha det inn med teskje eller?!

Og bare for å leke smartere enn deg - Dinbaby og Barnimagen DELER anonymforum!

Skrevet

Trur kanskje HI fått med seg dette nå ;o))

 

Skrevet

Tror eeegentlig vi bør gjenta det et par ganger til. Noen som er behjelplige med å ramse opp nettstedene bim, bam og dib?

 

Altså, det var BIM, BAM og DIB.

 

 

bim

 

 

bam

 

 

dib

 

 

bim

 

 

bam

 

 

dib

 

bim

 

 

bam

 

 

dib

Gjest ✿biss med twins✿
Skrevet

Dam..bib? bab? mab? dim? bom?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...