Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #1 Skrevet 23. juni 2009 Har hatt endel dårli selvtillit i det siste, etter siste barn kom til verden. Så skulle min samboer på 2 kurs etter hverandre for en stund siden. Jeg har merket at jeg var nervøs før han skulle dra, for at han skulle treffe noen damer..Men må tillegge at jeg har ikke hatt noe grunn for å mistenke noe med tanke på fortiden. Det har aldri vært noe utroskap, og han går veldig sjelden ut. Han er mest hjemme med meg, bortsett fra ett par hobbyer han har som gjør at han er borte noen ettermiddager innimellom. Fra jeg traff han har vi vel knapt vært borte gra hverandre noen netter. Første kurset gikk ganske greit, selv om jeg tenkte litt på om det var andre damer der og sånn. Men da dro han med en kamerat, som jeg også kjenner litt, og følte det ikke så ille da. Det andre kurset var verre. Jeg tenkte hver dag om han traff noen damer, og at nå hadde han muligheten for å være utro siden han var der alene, og ingen kjente han osv. Så da han kom hjem så var jeg veldig oppmerksom på alt han sa og gjorde osv. så hadde han fått tre riper på armen, så da tenkte jeg at det kunne komme fra neglene til en dame, og de hadde ligget i lag..Så da ble jeg sur, og kommenterte det. Og han sa han måtte ha kommet bort i noe. Jeg var enda sur, og det virket ikke som han skjønte noe om hvorfor jeg var sur. Og han sa han syns det var trist å komme hjem og så var jeg bare sur. Men jeg var da faktisk så sjalu at jeg sjekket tlf hans, og det skulle jeg jo ikke ha gjort. Da så jeg det sto fra en telefondate tjeneste at han kunne fullføre profilen, så kunne han treffe en partner. Jeg ble jo helt sjokka, det hadde jeg aldri trodd han ville gjøre. Så undersøkte jeg litt om den tjenesten da. Man kunne registrere seg på nett også, ikke bare på tlf. Gikk på nett og prøvde å registrere meg, bare for å se hvordan det fungerte. Så der kunne man skrive inn mobilnr sitt, og så fikk man en mld på tlf hvor man skulle registrere seg videre. Jeg sa da til han at jeg hadde sett det på tlf hannes, selv om det var ille å innrømme at jeg hadde snoket på tlf hannes. Han ble sur og sa det var en mld som kom ca en gang i mnd, og han visste ikke hvordan han fikk sletta den. Så senere hadde han sjekka mer om den sa han, for på mld sto det nett adr. Og den hadde han kommet inn på så han hadde klart å få vite hvordan man stoppa meldingene. Han sa at det måtte være noen som hadde gjort det mot han på tull eller jævelskap, siden det går ann å taste inn hvilket som helst nr på nettsiden. Han virket veldig troverdig. Men jeg er neda mistenksom. Men jeg føler vel egentlig at denne sjalusien min tar overhånd, det er kanskje jeg som har ett problem. Vet ikke hva jeg skal gjøre med det. huff dette ble langt..men håper noen svarer.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #2 Skrevet 23. juni 2009 Vær så snill da, frøken!!! Når du skal skrive så mye tekst må du ikke trykke alt sammen i en kloss. Dette er jo komplett umulig å lese. Lag et nytt innlegg med avsnitt og kanskje litt luft ved hjelp av et linjeskift eller to, så skal jeg lese og diskutere dette med deg
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #3 Skrevet 23. juni 2009 Klarer meg fint uten din mening, etter det nedlatende svaret ditt! HI
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #4 Skrevet 23. juni 2009 Herregud, det var da ikke nedlatende i det hele tatt. Dette var kun ment som konstruktiv kritikk. Du trenger ikke være så hårsår. Om du hadde lest og tatt mine velmente råd som det de er, hadde du kanskje fått noen svar på spørsmålet ditt også Du ser vel selv at hovedinnlegget ditt er litt slitsomt å lese igjennon? Hva om netteviser o.l. hadde hadde en layout som HI? Var ikke vondt ment, jeg lover p.s. Jeg er mann, så jeg kunne kanskje gitt noen råd og synsvinkler fra "the dark side"
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #5 Skrevet 23. juni 2009 ja ser jo det ikke er lett å lese. men nå orker jeg bare ikke ordne på det. HI
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #6 Skrevet 23. juni 2009 HI, du har et stoooooort problem! Du jager jo mannen fra deg ved å være sur uten grunn! Fortjener han en sur sambo når han kommer hjem? Og hvis du tror at han er utro hver gang han har sjansen, må du jo låse han inne! Enten er du syk, eller så er dette et tulleinnlegg.
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #7 Skrevet 23. juni 2009 Skjønner paranoian din, kan være litt sånn overmistenksom selv om jeg e rlitt nede.. Men jeg tror helt ærlig ikke at du ahr noe å bekymre deg for. Sant som han sier at noen kan ha oppgitt nummeret hans osv, men det med kursene er vel bare i ditt hode. Du vet vel innerst inne hav mannen din er i stand til å gjøre og ikke, og hva deres forhold betyr..
Anonym bruker Skrevet 23. juni 2009 #8 Skrevet 23. juni 2009 Hei HI! Beklager at du har fått så mange tullete og useriøse svar her. Dette er ikke plassen til å lufte tankene sine tydlig vis! Skjønner at du er sårbar nå, men håper at du ikke tar deg nær av de useriøse. Hvorfor forteller du ikke til mannen din at du føler sjalusi? Hva ville skjedd om du sa at du hadde noe å fortelle han og fortalte at du kjente på en slik vond sjalusi, at det var derfor du hadde vært sur? Det er jo bare en av de mange følelsene som vi alle føler fra tid til annen. Jeg tror at han ville syntes at det var greit å få en forklaring på hvorfor du hadde snoket på mobilen hans og kanskje han hadde sett positivit på at du var sjalu fordi det kan bety at du mener at han er flott fyr som har draget? Hilsen Elisabeth
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2009 #9 Skrevet 24. juni 2009 Har opplevd akk det samme før. Mannen min fikk også disse mld. Ene gangen var det jeg som så det, mobilen pep og jeg sa at han hadde fårr mld. Da sto det noen om at blablabla profilen din er nå klar. Men hvilket selskap det var husker jeg ikke. Noe innenfor tele2, match eller noe.. Han slettet bare mld, og tilfeldigheter eller ikke.. En stund etter fikk han akk samme mld. SÅ da hadde han jo ikke fullførte greia fra forrige mld. Han sa også at det var en mld som kom innimellom uten at han visste hvorfor. Da var søstra hans her så hun sa han måtte jo avbryte dette 'abonnementet' fordi han betalte sikkert for det. Siden det har det aldri skjedd igjen.Som jeg vet om.. Og ang kloremerker.. mannen min kom hjem med 3 stk på hver side av ryggen i går, sånn typisk som du ser på film etter at de har hatt god heavy sex. Jeg nevnte det i en morsom tone at jeg håpet de ikke var fra elskerinna for da burde hun begynne å være litt mer diskret. Han sa at det sikkert skyldtes judoen som han hadde vært på tidligere samme dag. Såå - du er ikke alene om tankene dine, vi er flere. Selv om det sikkert er helt ubegrunnet! Merkelig hva denne nybakt-mor greia kan gjøre med selvtilliten altså.
Anonym bruker Skrevet 24. juni 2009 #10 Skrevet 24. juni 2009 har også en samboer som får sånne mld. ikke noe å bry seg om
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå