idamor & lykketrollene Skrevet 23. juni 2009 #1 Skrevet 23. juni 2009 kan jeg spise reker? har hort så mye forsjellig om dette.. har såå lyst på reker frem for gutten min sine grillpolser=) Spiser dere andre gravide reker eller?
chiquetita Skrevet 23. juni 2009 #2 Skrevet 23. juni 2009 jepp, ingen fare forbundet med det. kos deg du
Seels Skrevet 23. juni 2009 #3 Skrevet 23. juni 2009 Se på matportalen.no under råd for spesielle grupper, gravide. Der er det en helt grei oversikt over hva en bør holde seg unna. Når det gjelder reker er eneste grunnen til å holde seg borte fra det at mor er allergisk, og da har man vel ikke så lyst på reker....? Nam-nam forresten! Tror nok det må bli reker her i huset også ikveld.
idamor & lykketrollene Skrevet 23. juni 2009 Forfatter #4 Skrevet 23. juni 2009 tusen takk for svar... da blir det båttur med reker i kveld=) gleder meg mer nå =)
Nutti og Leonora + 2 huleboere Skrevet 23. juni 2009 #5 Skrevet 23. juni 2009 så lenge de er ferske så er det ikke noe problem.
erteposen + 4 Skrevet 23. juni 2009 #6 Skrevet 23. juni 2009 Dette er en myte. Spis det også når du ammer, og heller kutt det ut om barnet reagerer. Har en sønn med allergi selv, og det er viktig å introdusere barnet til triggere når de ligger i magen og ikke minst når de får mm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå