Anonym bruker Skrevet 22. juni 2009 #1 Skrevet 22. juni 2009 Andre sympt har blitt borte med behandlingen (kløe, hoven, utfloden), men fortsatt BRENNER det når jeg smører Canesten, og når jeg tørker meg etter toalettbesøk. Tror jeg også har noen rifter el noe, for det kommer bittelitt blod når jeg tørker. Har smurt i en god uke, når kan jeg forvente å bli helt bra?
Gjest Skrevet 22. juni 2009 #2 Skrevet 22. juni 2009 Vi som er normale nedentil og som vet hvordan vi fiffer opp høna, har ikke det problemet som dere kantarelldyrkere har.
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2009 #3 Skrevet 22. juni 2009 jeg er normal nedentil og vet hvordan jeg fiffer opp høna haha,men jeg har fått sopp en og to ganger fordet!
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2009 #4 Skrevet 22. juni 2009 Jeg har også merket slik brennende følelse, men ikke så lenge som en uke. Varer som regel et par dager. Om det ikke gir seg ville jeg tatt en tur til legen for evnt. å få tabl. som kan ta knekken på soppinfeksjonen.
Anonym bruker Skrevet 22. juni 2009 #5 Skrevet 22. juni 2009 Kan man ta sånne tabl når man er gravid da? Jeg er helt ny innen sopp hehe, fikk det for første gang nå under en ab-kur.. :s
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå