Termin 21.11 - venter Skrevet 20. juni 2009 #1 Skrevet 20. juni 2009 Babyen blir født i november, og denne gangen vil jeg ha en bilstolpose, men kjenner veldig lite til det. Er det sånn at jeg kan pakke den godt inn i den og derfor slipper å kle på så mye klær i løpet av vinteren når vi skal ut i bilen bare? Syns det er så utrygt å sitte polstre med vinterdress i bilen når de er så små...... Tar gjerne imot erfaringer med bruk av disse posene =) Noen tips til noen gode og varme som er bra?
Idun<3tosmå<3 Skrevet 20. juni 2009 #2 Skrevet 20. juni 2009 Det er som en vanlig dress, bare formet som en pose med hull til sælene. Unødvendig er min meing, bilen blir jo fort varm, og setene er normalt veldig varme. Overoppheting er som du sier ikke bra det heller! Enn enkel dress i ull mener jeg er perfekt:) Min erfaring og mening!
3 tette gutter Skrevet 21. juni 2009 #4 Skrevet 21. juni 2009 Har et babyteppe liggende, som eg tar av når bilen blir varm. En myk og god ulldress er da fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå