You can call me Dårris Skrevet 20. juni 2009 #1 Skrevet 20. juni 2009 Jeg er egentlig veldig glad i sushi, men har ikke spist det siden jeg ble gravid. Nå er jeg kvalm og uggen, og har hørt at ingefer hjelper. Noen som har erfaring med det? Jeg forestiller meg at det kan gå bra da, selv om jeg blir kvalm av det meste.
snikksnakk Skrevet 20. juni 2009 #2 Skrevet 20. juni 2009 Jeg har vært en del kvalm (sykemeldt 50 % fra uke 7 og det hjalp mye). Ingen matlyst men av en eller annen grunn fikk jeg veldig lyst p sushi (veldig glad i det ellers også). Så jeg spiser det nesten annenhver dag nå! Føler meg aldri dårlig etterpå heller (hvilket jeg kn gjøre hvis jeg spiser tyngre middag). Håper sushi gjør susen for deg også
paper Skrevet 21. juni 2009 #3 Skrevet 21. juni 2009 Jeg spiser sushi,ja! Men,egentlig spiser jeg alt,jeg-foreløpig. Tror sushi er kjempesunt,lite fett og masse næring..men det er ikke lett å få tak i!! Jeg må kjøre en halv time..,og gjør det om lysta tar meg!
ayaah Skrevet 21. juni 2009 #4 Skrevet 21. juni 2009 Ja! Men må holde meg unna tunfisk bare. I tidligere svangerskap har jeg ikke spist sushi, for da var det ikke å anbefale... savnet det fryktelig! Godt at man har slakket litt på "reglene" nå :-)
You can call me Dårris Skrevet 21. juni 2009 Forfatter #5 Skrevet 21. juni 2009 Det ble sushi i går:) Og det fungerte fint det ja:) Spiser heller ikke tunfisk og det som ikke er anbefalt, men så lenge jeg får smaken så er det greit.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå