Anonym bruker Skrevet 20. juni 2009 #1 Skrevet 20. juni 2009 Irriterer meg så j*vlig at dem skal bruke en evighet på å svare, men hvis JEG bruker lang tid på å svare så er det "Hva er galt? hvorfor svarer du meg ikke" .. Men helt greit for dem å bruke 1-2 timer på å svare på et lite sms!! Irriterer meg sånn på det..
moota m storebror&lillebror Skrevet 20. juni 2009 #2 Skrevet 20. juni 2009 He he ja det er vel mannfolk flest! Og når jeg bruker flere minutter på å skrive en fin sms med gjerne 2-3 spm så svarer han "ja" eller "nei" eller "vi kan snakke om det senere" Knallkjipt!!
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2009 #3 Skrevet 20. juni 2009 typisk mannfolk! Med xen kunne jeg sende melding og spør om noe så fikk jeg svar evigheter senere...Men de gangene han spørte meg, og jeg ikke svarte fikk jeg sikkert 5-10sms etter hverandre vis jeg ikke svarte innen 10 min.. Han var ekstremt sjalu også da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå