Alenemamma :) Skrevet 20. juni 2009 #1 Skrevet 20. juni 2009 jeg lurer på å kjøpe en emmaljunga city cerox , noen som har brukt den til barn rundt 2 år?
Gjest mphs Skrevet 20. juni 2009 #2 Skrevet 20. juni 2009 Til første hadde vi en Teutonia Timmy og til andre kommer vi til å fortsette å bruke den vi har nå som er en Teutonia Prestige.
Ranveig R Skrevet 20. juni 2009 #3 Skrevet 20. juni 2009 Har Quinny 3 xl. Ikkje spesielt fornøgd, synest den er så åpen. Ikkje god til sovevogn, og ikkje god til vind (bur på vestelandet så det er ein del vind her...). Og så er det ikkje trekk til den, skulle ønske det fantes eit trekk som gjekk over beina og litt opp på kelesjen, som andre vognar har. Dumt å måtte ta på heildekkande plasttrekk fordi det blåser. Viss vi skal ha fleire ungar håpar eg vi har muligheten til å bytte ut denne vogna til neste.
moota m storebror&lillebror Skrevet 20. juni 2009 #4 Skrevet 20. juni 2009 Har en carena sprint. Den er veldig stor og jeg lurer på å bytte den ut i en som tar mindre plass i bagasjerommet. Men fordelen er jo at den er super å sove i + storesøster på 4 og lillebror på 22 mnd kan sitte i vogna sammen om dem sitter "i tog"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå