lina2000 Skrevet 19. juni 2009 #1 Skrevet 19. juni 2009 som har fått vite tidlig på ultralyd at det er gutt, men så ble det jente? Hører liksom mest om at de tar feil motsatt og lurer bare :-)
Anonym bruker Skrevet 19. juni 2009 #2 Skrevet 19. juni 2009 ikke jeg men andre jeg vet om:) Jeg har fått beskjed om jente to ganger nå så håper hun kommer ut som jente.. Om du skal på flere UL så er det jo mer sikkert da.. og dem er veldig flinke til å lete etter kjønn:)
lina2000 Skrevet 19. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 19. juni 2009 Ja jeg skal neste fredag:-) Hver gang har jeg hatt magefølelsen på hva kjønn det er, og det har stemt hver gang. Nå tror jeg hverken det ene eller andre :-) Har fått beskjed om gutt på ul i uke 13, men tror det nesten ikke. Men føler ikke det er jente heller altså :-)
Gjest eelis+guttespire Skrevet 19. juni 2009 #4 Skrevet 19. juni 2009 En kollega opplevde det. Litt synd da, for hun hadde kjøpt masse blått :-)
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2009 #5 Skrevet 20. juni 2009 så spennende da:) skulle ønske jeg fikk være med deg jeg.. elsker UL lykke til:) håper babyen din ligger riktig og det blir lett å se og at dere får gode bilder
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå