Anonym bruker Skrevet 17. juni 2009 #1 Skrevet 17. juni 2009 ...skal gifte meg til høsten. Begynte planleggingen for lenge lenge siden. Skal ha solist i kirka,og hadde bestemt oss for å ha Hallelulja sangen (for den betyr mye for oss, og før noen kommentere det-så vet vi at den oxo handler om sex men det er faktisk en annen versjon vi skal ha), anyway da- nå er den jo så poppis at det vil virke teit å ha den=/ Vil det ikke det da? Æsj.. Noen andre forslag? Står helt stilt her, men vil ikke ha svenske sanger da,,
Anonym bruker Skrevet 17. juni 2009 #2 Skrevet 17. juni 2009 Poppis nå? Den har da vært poppis kjempelenge -.-
Anonym bruker Skrevet 17. juni 2009 #3 Skrevet 17. juni 2009 det gjør ikke noe om den er "poppis" den har jo sikkert samme betydning for dere enda..
Anonym bruker Skrevet 17. juni 2009 #4 Skrevet 17. juni 2009 Poppis nå? De gutta sang den jo for to år siden?? Ta den da, den er allerede glemt av de, det er Jeff Bucleys verson som står meg nbærmest når jeg tenker på den låta.. NYDELIG tolkning.. Synd han druknet:( ( Leonard Cohen har den originalt, i know)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå