Silja FullFres McQueen Skrevet 16. juni 2009 #1 Skrevet 16. juni 2009 Sitter her og lurer på om jeg skal holde en tale til Hønki når vi gifter oss.. (Vi skal ikke ha sanghefter, så kan ikke skrive sang til han). Vet ikke hvor vanlig det er at bruden holder tale... Hva synes dere om det? Blir det for dumt? Koselig? Søtt? Tragisk? Hehe..
Gjest Skrevet 16. juni 2009 #2 Skrevet 16. juni 2009 I alle bryllup jeg har vært i utenom ett, så har ruden holdt en liten tale til sin mann, så jeg er i hvertfall vandt mde at bruden selv sier noen ord også :-)
Tommage♀♂ Skrevet 16. juni 2009 #3 Skrevet 16. juni 2009 Det er ganske vanlig det da=) Regner med han holder tale til deg? Gøy å få noen ord tilbake da!
Silja FullFres McQueen Skrevet 16. juni 2009 Forfatter #4 Skrevet 16. juni 2009 Hmm, okei. Har ikke vært i så mange bryllup, så jeg aner ikke hva som er vanlig og ikke..
♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 16. juni 2009 #5 Skrevet 16. juni 2009 Jeg lurte på om jeg skulle si noen år i vårt bryllup i hvertfall. Synes det er en fin ting å gjøre. Hos oss ligger vel spenningsmomentet i hvorvidt han holder tale til meg.
Silja FullFres McQueen Skrevet 16. juni 2009 Forfatter #6 Skrevet 16. juni 2009 Hmm... Har han ikke tenkt det?
Silja FullFres McQueen Skrevet 16. juni 2009 Forfatter #7 Skrevet 16. juni 2009 Ehhm, når bruden holder tale, MÅ hun takke svigerforeldre for at de har tatt så godt imot henne da? Det kan ikke jeg akkurat... Og hvem andre bruker man å nevne i talen?
Hellinor Skrevet 16. juni 2009 #8 Skrevet 16. juni 2009 Takk svigerforeldrene for at de har oppdratt en så fantastisk mann som har egne meninger og tar sine egne valg :-) Da skryter du på en måte litt av de, samtidig som du gir de et lite "stikk" hvis du er blitt dårlig mottatt.
Silja FullFres McQueen Skrevet 16. juni 2009 Forfatter #9 Skrevet 16. juni 2009 Ahh, den var genial! =D Tusen takk!
*Rutletutt* Skrevet 16. juni 2009 #10 Skrevet 16. juni 2009 Vi hadde heller ingen sanghefte, så jeg skrev tale...men glemte hele talen på den store dagen...lå igjen på hotellrommet:o/ var ikke noen som forventet en tale av meg da, så det var ok...mannen fikk lese den på sengen dagen etter;o) Syns det er kjempeflott når bruden holder tale, jeg! Har vært i 2 bryllup hvor bruden har holdt tale, og ingen som syns det var rart i allefall;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå