WildPrincess Skrevet 16. juni 2009 #1 Skrevet 16. juni 2009 Har ei tulle på 9 mnd og ser nå at hun intreserer seg mer og mer for bøker. Hvilke klubb kan dere anbefale?? Tenke jeg kunne kjøpe de bøkene jeg ville i bokhandeleren selv, men det går så alt for lett i glemmeboka. Er jo litt (veldig ) tidlig å tenke på det enda, men jeg har selv dysleksi så det er viktig for meg at tulla får et godt forhold til bøker. Selv hatet jeg bøker og det gjorde det jo ikke dysleksien noe bedre.
Espoir Skrevet 16. juni 2009 #2 Skrevet 16. juni 2009 Jge liker mye bedre å kjøpe bøkene selv elle rlåne på biblioteket =) Også til barna.
WildPrincess Skrevet 16. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 16. juni 2009 Er det ingen som har noen meninger om dette??? pleas hjelp meg litt da Kom gjerne med de du evt er missfornøyd med også
råååsa-med gutt og jente:) Skrevet 16. juni 2009 #4 Skrevet 16. juni 2009 blåmann bokklubb www.blamannbok.no Det er favorittklubben min. men den tror jeg ikke har bøker for så små. mener den begynner ved 2 år. ellers så liker jeg Barnas bokklubb eller heter den bare Bokklubben?? www.bokklubben.no Der har de en klubb for de aller minste. Viss det er ditt første barn som skal melde seg inn går den og greit an. Mange av de samme bøkene som går igjen så jeg har ikke meldt mitt barn nummer 2 inn der. har bøkene enda fra eldste jenta. go'boken er også fin......en stund....den klubben ble vi fort lei!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå