Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 #1 Skrevet 15. juni 2009 Hei du.. Hvordan går det med treningen til maraton? Alt bra?
Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 Forfatter #2 Skrevet 15. juni 2009 Glemte å si at dette er treningslaila som har skiftet nick!
Norwegian by injection Skrevet 15. juni 2009 #3 Skrevet 15. juni 2009 Hei Cath. Ja takk, alt er i rute, men ville helst løpt den igår...er kjempe motivert og i kjempe form NÅ, he he! Er livredd for å bli syk eller skadet, he he Gleder meg masse ;-) Hvordan går det med deg og treninga da? Klem
Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 Forfatter #4 Skrevet 15. juni 2009 Så bra Flink er du! Her går det fremover. Formen har kommet seg veldig de siste mnd og det er herlig å kunne løpe ute igjen Du kommer til å klare deg kjempe bra. Morsomt å ha noe å se frem til. Gleder meg til å løpe birken. Er også veldig motivert. Håper jeg en dag kan løpe New york maraton selv. Skal forresten dit i sommer. Mannen har vært utveklingsstudent i Cleveland så vi skal over å besøke vertsfamilien hans. Har vært der 2 ganger før, men denne gangen blir det med barn Gleder meg. Hvordan trener du nå da?
Norwegian by injection Skrevet 15. juni 2009 #5 Skrevet 15. juni 2009 Du, det ble ikke NY....kom ikke med ;-( Men vi skal løpe Honolulu Marathon (Hawaii) isteden i des.! Den er verdens 6. største med ca.30000 deltagere. Jeg trener nok litt "feil" jeg går fortsatt på Spinning et par ganger i uken. Men jeg trener veldig variert da. En dag 2mil, en da 1 mil, løper 3km på 14min. (intervall) Trener styrke 2 ganger i uken. Jeg tror det er veldig viktig for maraton. Hvordan trener du? Birken? Er det terreng maraton?
Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 Forfatter #6 Skrevet 15. juni 2009 Spennende uansett Tror styrke er viktig uansett jeg. I tillegg tror jeg variasjon er viktig for å unngå skader og motivasjonssvikt. Så lenge du føler fremgang og lyst så spiller det ingen rolle hvordan du trener. Høres jo bra ut ift løpeøktene dine hvor du trener både kontinuelig og intervall. Kombinasjonen her er super viktig for formforbedring. Birken er 2,4 mil med terrengløp (i september). Elsker å løpe i terrenget så gleder meg til å presse meg skikkelig. Prøver å kombinere styrke, kontinuelig og intervalltrening. Det er alltid morsomt å se at tider blir bedre og man føler selv at man orker å løpe lenger og fortere. Også er det ekstra pluss å løpe mot noe Du må uansett ha masse lykke til. Jeg kommer til å følge med selv om det er en stund til ) cathrine
Norwegian by injection Skrevet 15. juni 2009 #7 Skrevet 15. juni 2009 Oi, Birken hørtes tøft ut. Hvor lang tid tror du du kommer til å bruke? Ja, det er det som jeg synes er så gøy å ha et mål med treninga. Kanskje jeg skal prøve Birken neste år, he he! Jeg skal løpe Oslo halv maraton i sept.
Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 Forfatter #8 Skrevet 15. juni 2009 Du imponerer )) Selv er jeg ikke helt klar for maraton. Ikke ennå- så foreløpig går det i terreng løp og mindre løp på asfalt. Er litt usikker på hvor lang tid jeg vil bruke. Har faktisk ikke tatt stilling til det ennå. Men det burde jeg absolutt reflektere litt over Ja, bli med på birken neste år Morsomt med variasjo i løpene.
Norwegian by injection Skrevet 15. juni 2009 #9 Skrevet 15. juni 2009 Uff, jeg synes terreng løp høres verre ut enn hel maraton for å være helt ærlig! Men jeg vil ha et mål neste år også, slik at jeg holder på formen ;-) Lykke til med treninga du også...skal titte litt på bloggen din etterpå. Klem
Treningsmamma har født ♥ Skrevet 15. juni 2009 Forfatter #10 Skrevet 15. juni 2009 I lige måde Og blir det til at du løper birken neste år må du gi lyd fra deg Klem cathrine
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå