HokusPokus&Filiokus Skrevet 15. juni 2009 #1 Skrevet 15. juni 2009 Fikk baby for 6 mnd siden, og etterpå var sexlivet helt topp en stund. Men nå får jeg ikke til lenger. Kan ligge å kose å være helt klar, men så plutselig forsvinner all lyst, som om noen har skrudd av en bryter. Har heldigvis en samboer som ikke blir sur da, men blir jo veldig fortvilet likevel.. Noen som har noen gode råd?
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2009 #2 Skrevet 15. juni 2009 kanskje dere må få tankene bort fra sex? gjøre noe sammen, dere to, som et par. kose litt.. bare glemme sex. ofte når man lar være sex og ikke har det på en stund, klarer man ikke la være etterpå
Anonym bruker Skrevet 15. juni 2009 #3 Skrevet 15. juni 2009 Jeg har hatt same problem her bestemte vi at vi ikke skulle ha sex på en bestemt periode. Tror det var en mnd, altså vi koste og klinte men skulle ikke ha penetrering eller oralsex. Ble nesten litt fjortis igjen, klina nok mye mye mer en vi hadde gjort på mange år og siden sex var forbudt så tror jeg det gikk tre uker før vi ikke klarte å holde oss lengre. Eller rettere sagt jeg ikke klarte å vente lengre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå