mams1979+2små Skrevet 13. juni 2009 #1 Skrevet 13. juni 2009 Noen som har et eller flere flotte steder i Sverige å anbefale? Bør være barnevennlig, gjerne med dyrepark, aktivitetspark, bademuligheter eller lignende. Skal dra med barn på 3 og 4 år.....
~sjiraff~ Skrevet 13. juni 2009 #2 Skrevet 13. juni 2009 Skara - badeland og fornøyelsespark. Helt supert. Vi var der en dag, det var altfor lite!
mams1979+2små Skrevet 13. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 13. juni 2009 Takk for svar! Det er absolutt en mulighet!!!! var og kikket på nettsidene nå. Ser veldig moro ut:) Flere?
Babyfacepsycho Skrevet 13. juni 2009 #4 Skrevet 13. juni 2009 Det finnes mange steder da. Du har skara sommarland. Men kan hende det ikke er så veldigt morsomt for den på 3 år. http://www.sommarland.se/ Dyreparken i borås. Det er vel like morsomt både for store og små. http://www.boraszoo.se/ Astrid lindgrens värld i vimmerby. http://www.alv.se/ Boda borg. Men det er vel kanskje morsommere for de litt større igjen. http://www.bodaborg.se/ Sunne vattenpark. http://www.vattenpark.se/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 Der har du også rottneros park på samme sted så da får du to ulike opplevelser på en og samme tur. http://www.rottnerospark.se/rottneros/ Finnes så mye mer også. Men kommer ikke på noe mer akkuratt nå. =)
mams1979+2små Skrevet 13. juni 2009 Forfatter #5 Skrevet 13. juni 2009 Takk!!! skal sjekke alle linkene.. Virker som det er mye å velge i! Men er Skara mest for de over 4 eller?
lamor Skrevet 13. juni 2009 #6 Skrevet 13. juni 2009 øland er en øy som ligger utenfor karlmar i sør sverige, de har bro forbindelse og masse aktiviteter for barn og voksne inkl badeland, dyrepark osv osv. samt masse vakre strender. www.oland.com har masse linker til aktiviteter og overnattinger. Det er vårt sommer paradis i sverige =)
Mamma's trolljenter Skrevet 13. juni 2009 #7 Skrevet 13. juni 2009 Astrid Lindgren verden!!! Har vært der en gang da jeg selv var yngre- helt fantastisk, i hvertfall hvis en liker Astrid Lindgren
Babyfacepsycho Skrevet 13. juni 2009 #8 Skrevet 13. juni 2009 Vet egentlig ikke helt jeg. Vi har en datter på 2.5 og har bestemt oss for og vente minst et år til før vi reiser dit med henne. For regner med det ikke er så mye hun får gjort der uansett enda. Tror det er 120 i lengde grense på veldigt mye der, men husker ikke helt. Det står ganske mye på siden. Så det kommer veldigt ann på lengden og sånn på barna hvertfall. =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå