*Fødeklar med en pike i magen* Skrevet 12. juni 2009 #1 Skrevet 12. juni 2009 Jeg har bitt meg merke i at veldig mange lurer på om det kan være slimproppen som er gått, har selv lurt på det for noen uker til bake, men fant ett nettsted hvor det står veldig bra skrevet om dette. Så i stede for masse masse innlegg om denne slimproppen kan man lese på denne linken: http://mammanett.no/foedsel_/_barsel/fakta_om_slimproppen Håper flere tar nytte av lesingen og får svar på det man lurer på
Lykke X 4 Skrevet 13. juni 2009 #5 Skrevet 13. juni 2009 Flott info. Men stusser litt på dette med at fødselen som regel skjer innen 1-7 dager (etter at proppen har gått) som det hevdes på den linken. Ifølge jordmødre jeg har hatt, er det normalt at det kan gå enda lenger tid før man føder. Hva er deres erfaringer der?
*Fødeklar med en pike i magen* Skrevet 13. juni 2009 Forfatter #6 Skrevet 13. juni 2009 Akkurat det bet jeg også meg merke i, og jordmor sa til meg at det var vanlig at det kunne gå rundt to uker. Så jeg vet ikke
Gjest Skrevet 13. juni 2009 #7 Skrevet 13. juni 2009 På meg gikk den hele 6 uker før med nr 1, mens den gikk 1-2 dager før med nr 3.
Tutta87_LykkeligMamma Skrevet 18. juni 2009 #13 Skrevet 18. juni 2009 *Dytter* hadde god nytte av denne i kveld
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå