Gå til innhold

Liker dere å kjøpe fint brukt til deres barn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag skal jeg ha loppemarked hjemme hoss meg siden det ikke var lett å selge noe på nettet,ville jo helst ikke sende dem heller da man aldri vet om man blir lurt eller ei.

Jeg har jo spurt dere som ikke liker å kjøpe brukt før,hva vist bare 1 gang brukt?Dere burde jo få panikk om bare noen hadde prøvd klærna på butikken før dere da.hahaha.

Jeg har alltid hatt god samvittighet å kjøpe brukt til mine barn så det har dem mest av.Så får jeg dårlig samvittighet av å kjøpe nye klær siden dem er så dyre å alle vet jo hvor raskt ett barn vokser så dem blir ikke brukt så lenge likevell,det føles som å kaste penger ut vinduet.

Synest alle burde ha sitt loppemarked selv om det er bare i ens eget hjem,ikke bare er det smart å gjøre det men praktisk.Ingen er vell så snill som meg som selger alt for 10 kr stykke heller for jeg har jo gitt altfor masse barneklær bort men så komme denne ideen med loppemarked da å jeg håper jeg lykkes så ønsk meg lykke til folkens.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fra klokken var 16.00 til 18.00 kika jeg ut vinduet og døra flere ganger,stille stille ingen lyder,jeg satt å tenkte jeg var dømt til å misslykkes i alt jeg har med andre mennesker å gjøre.Hvorfor meg å alltid?Sitter med flere spørsmål enn svar,bedte flere enn 10 men ingen kom,skal vi alltid skylde på været når jeg vet fra tidligere jeg har bedt folk på så kom det ingen da heller,er det folk som ikke gidder eller er for opptatt med sine barn eller hva er det?Ingen bryr seg å hva lærer vi barna våres da?

Skrevet

jeg hadde gjerne kommet jeg om jeg hadde bodd i nærheten

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...