Anonym bruker Skrevet 11. juni 2009 #1 Skrevet 11. juni 2009 Har hørt at veldig små barn ikke behøver å få utslett, eller svært lite..? Stemmer dette? Noen som vet om det kun kan være feber som symptom..? Og hvor høy feber er vanlig..?
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2009 #2 Skrevet 11. juni 2009 Når de er små, under 1 år, trenger de ikke ha mer enn 3-4 utslett. Så ja. Gutten min var 6 mnd, og hadde 7 utslett. Søsteren på 3 år hadde ganske mange. Så det kan variere så klart. Feber opp mot 39.5 er nok ikke uvanlig. Har ikke hørt om noen som ikke har hatt utslett overhode, Men vil tro at det er mulig.
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2009 #3 Skrevet 11. juni 2009 Ok. Ja, ikke helt godt å vite om det er det, uten en prikk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå