Fru HottenTott♥♥ Skrevet 10. juni 2009 #1 Skrevet 10. juni 2009 Stikker hodet en liten tur innom, gir et livstegn. VI er uten internett, og kommer til å være det ca ut mnd. Så er nok ikke mye dere kommer til å se til meg her i ukene fremover. Men jeg er innom en gang iblant, og små kikke - rekker ikke alltid å skrive innlegg eller svare på dem som er. Dere må kose dere i juni mnd, så snakkes vi i juli. Tipper det kanskje kan bli en stille tid her inne med masse utetid og ferietid..
moota m storebror&lillebror Skrevet 10. juni 2009 #2 Skrevet 10. juni 2009 Hei =) Koselig at du kikker inn til oss! Jeg blir også antagelig uten nett en stund når vi flytter. Men kommer så sterkere tilbake når jeg har kommet i orden =)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 12. juni 2009 #3 Skrevet 12. juni 2009 Godt og høre fra deg!! Gleder meg til du er tilbake for fult:) Ja blir nok ikke sånn helt hundre her inne i sommerferien nei regner jeg med. Men håper at folk stikker innom ett par ganger til dagen og lager og svarer på innlegg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå