klar for 3? Skrevet 8. juni 2009 #1 Skrevet 8. juni 2009 og skal si jeg fikk grundig oppfølging. Jeg nevnte at jeg kjenner en som nettopp har hatt svangerskap utenfor livmoren og at jeg var litt engstelig sidan jeg har kjent litt smerter på ene siden av magen. Dermed tok han på gyn. undersøkelse på meg. Alt virket heldigvis fint. I tillegg målte han hcg for å se hvor langt jeg var kommet, blodsukker og div andre prøver. Men det er fint å få god oppfølging da:) er 6+6 tror jeg.
Lillevenn33 Skrevet 8. juni 2009 #2 Skrevet 8. juni 2009 Bare lurte på om han gav deg en UL? Hvis ikke så anbefaler jeg at du tar en UL, det er den eneste måten å finne ut av om det er i livmoren eller ikke.
klar for 3? Skrevet 8. juni 2009 Forfatter #3 Skrevet 8. juni 2009 Han har ikke Ul på kontoret så det fikk jeg ikke. Jeg er heller ikke veldig redd for at det skal være utenfor livmoren siden jeg ikke har hatt smerter på over en uke. Smertene var sikkert bare luftsmerter siden jeg også hadde treg mage da. Men jeg var bekymret i begynnelsen siden jeg kjenner en som nettopp måtte fjerne en eggleder. Og i slike tilfeller går du alltid rundt og kjenner ektra godt etter. Hvis legen hadde hatt noen mistanker tror jeg ikke han hadde nølt med å videresende meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå