De tre gull Skrevet 8. juni 2009 #1 Skrevet 8. juni 2009 Er ganske nervøs i dag.. Min mann er innlagt på sykehus og har blitt operert for ett par skiveprolapser i nakken i morges.. Men jeg har ikke hørt noe ennå. Ringte avd ,men de kunne bare bekrefte at han var blitt trillet ned til opreasjon i morges.. Men det vel slik at intet nytt er godt nytt?? De hadde vel ringt meg om det var noe som er gått galt??
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 8. juni 2009 #2 Skrevet 8. juni 2009 Du kan jo ringe avd igjen å høre nå.Når jeg ble operert ringt min mor og ble satt over til overvåkingen når jeg var kommet dit,og fikk høre hvordan det gikk med meg.Hun fikk ikke snakke med meg da,for jeg var ikke helt med da:) Men om noe var gått gale hadde du nok fått høre noe:-)
du og jeg og vi to Skrevet 8. juni 2009 #3 Skrevet 8. juni 2009 De hadde ringt deg ja, så det er bare å slappe av og vente på beskjed fra han når han kvikner til litt - evt. ringe ned for å høre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå