togutter Skrevet 7. juni 2009 #1 Skrevet 7. juni 2009 Noen som vet hvordan bilstol som er kommet best ut i test? Så at emmaljunga ble slaktet... så den vil jeg slettes ikke ha.
Gjest Skrevet 7. juni 2009 #2 Skrevet 7. juni 2009 BeSafe iZiSleep, fikk vel best i test i november:)
Bare blåbær Skrevet 7. juni 2009 #3 Skrevet 7. juni 2009 Hvor finner dere de stolene som blir slaktet..? jeg må seriøst begynne å sjekke litt ut her nå.. hehe Noen her inne skrev at emmaljungas base ble slaktet, men ikke stolen.. Jeg har ikke bil med isofix, så jeg må bare se på vanlige bilsoler, altså basen er uvesentlig for meg..
LykkeligFebruar Skrevet 7. juni 2009 #4 Skrevet 7. juni 2009 Mm.. Men du vet at man også kan feste basen med belte? Bilstolen står mye sikrere festet i bilen om du har base, så det anbefales.. de fleste basene jeg kjenner kan festes med belte evt man kan velge mellom belte og isofix. beklager viss jeg misforstod deg og du allerede visste det, tok en sjans..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå